pages

Chopard

Chopard İmitasyon Saat Modelleri

Her erkek özel ya da sıradan bir gün ayırt etmeksizin saat kullanmaktadır. Bu kullanım doğrultusunda kendini daha zarif hissetmekte ve saatlerin kendisine ayrı bir hava kattığını da düşünmektedir. Bu şekilde oluşan düşüncenin de farkında olan saat firmaları; ürettiği saatleri az sayıyla sınırlandırarak; gelen talepler arasında en uygun fiyatları sunan kişilere yönelik çalışmalar yapmış ve dolaylı olarak da saatlerin fiyatlarında azımsanamayacak artışlar görülmüştür. Saatlerin orijinallerini talep edemeyen kişiler de saatlerin replika versiyonlarına doğru bir yönelim hareketi gerçekleştirmiştir. Bu tür bir yönelimden Chopard saat markası da nasibini almıştır.

İmitasyon Chopard marka saatler de aynı standartlar içerisinde üretildiği için; bu saatlere de ulaşmak diğerleriyle aynı oranda olacak şekilde mümkündür. Orijinallerinin az sayıda üretilmesi ve saat modellerinin yoğun talepler alması sebebiyle de bu tür saatlerin yan ürünleri gündeme gelmiştir. Bu tür bir çalışma içerisinde yer almasıyla sonuçlanmış ve talep edilen replika saatlerin aynı tarzda üretilmesine de başlanmıştır. 

İmitasyon saatler arasında en fazla rağbet edilenlerden bir tanesi olan Chopard replika saatler; bu aşamada insanların beğenisini kalıcı olarak sağlamayı başarmış ve sürekli olarak kullandıkları bir aksesuar olarak da dikkat çekmiştir.  Bu noktada da talep oranları her geçen gün artış gösteren Chopard marka imitasyon saatler; sürekli olarak satın alınan ürünlerden bir tanesi de olmuştur.

Sırala:

Chopard 1000 Migla Racing Timer

379,00TL
SİNGAPOREKASA ÇAPI43 MMMATERYAL316 L saf çelikMEKANİZMAJapon chronograph mekanizmaCAM ÖZELLİGİMineral Kristal Çizilmez camFONKSİYONLARTüm fonksiyonları aktif olarak çalışmaktadırKORDONSlikon kordonTAKVİMVar..
Chopard Mille Miglia Watch Roze Gold
  • YENİ

Chopard Mille Miglia Watch Roze Gold

330,00TL
KASA ÇAPI40 MMMATERYAL316 L saf çelik MEKANİZMA quarts  mekanizmaCAM ÖZELLİGİmineral camFONKSİYONLARTüm fonksiyonları aktif olarak çalışmaktadırKORDON316L çelik  TAKVİMVar1yıl mekanik garantili ürün resimleri stüdyomuzda çekilmiştir..

Chopard Singapore GP Black Gold II

355,00TL
KASA ÇAPI36 MMMATERYAL316 L saf çelikMEKANİZMAJapon chronograph mekanizmaCAM ÖZELLİGİMineral Kristal Çizilmez camFONKSİYONLARTüm fonksiyonları aktif olarak çalışmaktadırKORDONSlikon kordonTAKVİMVar..