pages

Cartier

Cartier Marka Saatler

Saatler gündelik yaşantımızın bir parçası olmuştur. Gerek sıradan bir günde gerekse de özel bir davette bu aksesuarları vücudumuza dahil ederek; hem zaman hakkında bilgi sahibi olup hem de hoş bir görünüm yakalama imkanını elimizde bulundurmuş oluruz. Bu kapsamda da saatlerimiz birer tutku haline dönüşebilir. Cartier saat de bu alanda kendini göstermiş olup; belirgin bir kitleye hitap eden saat markalarından bir tanesi olarak değerlendirilebilir. Bu saat modelleri; insanların ilgisini çekecek detayları bünyesinde barındırsa da pahada ağır olması sebebiyle pek fazla tercih edilmemekte ve sadece belli bir kitleye mensup insanlar tarafından satın alınmaktadır. Bu kapsamda insanlar imitasyon Cartier saat modellerini tercih ederek; bu saat markasına ait modellere sahip olabilmektedirler. Replika olarak nitelendirilen bu saat modelleri; isanların beğenisini kazanmakla beraber; saatin orijinal haliyle aynı kaliteye de sahiptir. Bu sebepten ötürü de insanların fazlasıyla talep etmesine de vesile olmaktadır.

Kaliteli bir biçimde üretilen Cartier replika saatler; bu aşamada insanların beğenisini kazanmış ve yeterli seviyede yer alarak; kendini gösteren unsurları da içerisinde barındırmaktadır. Böylesine şıklık katacak ögeleri de kendisine aksesuar unsuru olarak dahil eden kişiler de saatin şıklığı ile bütünleşecek ve görünümüne de artı puan kazandıracak bir tercih yapacaktır. Bir tutku olan saatler; insanların ilgisini her zaman çekmeyi başaran modellerle gitgide yenilenmektedir.

Sırala:

Cartier Ballon Bleu W6920074 Erkek Saati

369,00TL
KASA ÇAPI44 MMMATERYAL316 L saf çelik / renk atmazMEKANİZMApilli  mekanizmaCAM ÖZELLİGİmineral camFONKSİYONLARTüm fonksiyonları aktif olarak çalışmaktadırKORDONDeri TAKVİMVar1 yıl mekanik garantili ürün fotoğrafları stüdyomuzda çekilmiştir..

Cartier Ballon Bleu W6920074 Siyah Erkek Saati

369,00TL
KASA ÇAPI44 MMMATERYAL316 L saf çelik / renk atmazMEKANİZMApilli  mekanizmaCAM ÖZELLİGİmineral camFONKSİYONLARTüm fonksiyonları aktif olarak çalışmaktadırKORDONDeri TAKVİMVar1 yıl mekanik garantili ürün fotoğrafları stüdyomuzda çekilmiştir..

Cartier ballon Blue De W6920046 Bayan Kol Saati

389,00TL
Cartoon'un Ballon Bleu saati, bir balon gibi yüzen ve cabochon gibi güvenli bir şekilde yan yana duran mavi renkte, erkek ve bayan bileklerine bir şıklık katıyor. Roma rakamları, derin bir mavi sarım mekanizması ile yollarına yönlendirilir. Davanın dış bükey eğrileri, guilloché kadran, kılıç şeklinde eller ve cilalı ya da saten kaplamalı bilezikler ... Cartier'in Ballon Bleu saati, Cartier saatçil..

Cartier ballon Blue De W6920068 Bayan Kol Saati

389,00TL
KASA ÇAPI36 MMMATERYAL316 L saf çelikMEKANİZMApilli  mekanizmaCAM ÖZELLİGİmineral camFONKSİYONLARTüm fonksiyonları aktif olarak çalışmaktadırKORDONÇelikTAKVİMVar1 yıl mekanik garantili ürün fotoğrafları stüdyomuzda çekilmiştir..

Cartier ballon Blue De WE902035 Swarovski Bayan Kol Saati

389,00TL
KASA ÇAPI38 MMMATERYAL316 L saf çelikMEKANİZMApilli  mekanizmaCAM ÖZELLİGİmineral camFONKSİYONLARTüm fonksiyonları aktif olarak çalışmaktadırKORDONÇelikTAKVİMVar1 yıl mekanik garantili ürün fotoğrafları stüdyomuzda çekilmiştir..